Partneři Poděbradského kaprmaratonu 2022

 

 

Poděkování sponzorům

     MO Poděbrady  tímto vyjadřuje velký dík všem sponzorům za  věcné a materiální přispění na Poděbradský Kaprmaratón.  Vysoce si ceníme Vašeho kladného postoje k tomuto zajímavému a velmi oblíbenému  druhu  rybolovu.  Získané  věcné ceny a finanční hotovost ,  jsme beze zbytku využili k uskutečnění závodů Poděbradský kaprmaraton . Všichni zúčastnění, závodníci i přihlížející veřejnost, si velice příjemně užili celou akci, na čemž má  nemalou zásluhu i Vaše osoba či firma.    Z tohoto důvodu považujeme za potřebné zveřejnit jména sponzorů, neboť morální forma je jedinou možností, jak se za Vaši pomoc odvděčit. Zvolili jsme formu baneru s logy sponzorů,  který je od počátku závodu zveřejněn na našich internetových stránkách  kde s poděkováním uvádíme  jména,   názvy  a loga firem.     Tak jako pro nás je velice   přínosné kladné  hodnocení závodů ze strany široké veřejnosti, věříme, že i pro Vás bude odměnou upřímné ocenění  za  Vaše materiální přispění. Nás pořadatele těší i to, když můžeme předat získané sponzorské ceny do rukou závodících rybářů za jejich rybářské  výkony. Svým darem (v jakékoliv formě) jste přispěli k udržení  vysoké úrovně Poděbradského kapr maratonu  pořádaného MO Poděbrady.    
     Ještě jednou Vám děkujeme za Vámi poskytnuté sponzorské dary, které umožnily zdárný průběh závodů.  Věříme v  zachování stejné vstřícnosti a přízně i pro další  roky.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Kaprmaraton 2022 a jeho autorem je David Šandor. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.