Informace k obecně závazné vyhlášce MěÚ Poděbrady

Vážení rybáři

Dnes 25.1.2024 v 10:30 hod proběhla na Městském úřadu Poděbrady  schůzka  s panem starostou Mgr. Romanem Schulzem a zastupitelem  Ing. Radkem Smejkalem.

MO byla zastoupena  předsedou MO a  předsedou dozorčí komise MO.                          Na programu byla  Obecně závazná vyhláška  města  Poděbrady,  kterou se  dne 13.12.2023  usneslo vydat zastupitelstvo města  Poděbrady.

Tato vyhláška se přímo týkala nás rybářů a našeho pobytu kolem vod  v k.ú. Poděbrady. Pana starostu jsme seznámili s naší činností, kterou provozujeme a dále s prácemi které kolem vod v k.ú. Poděbrady vykonáváme.  Dále jsme uvedli systém našeho hospodaření a následujících příjmů plynoucích do rozpočtu MO.   Samozřejmě  jsme se snažili najít kompromis  mezi vyhláškou města a MO, kdy jsme navrhli úpravu vyhlášky, která by nebyla pro nás rybáře tak omezující jako současné znění.

Náš návrh :

Rybářský přístřešek povolen na rybářských revírech č. 411054  a  č. 411162  pro držitele platné povolenky  k lovu.  

v našem slangu :  (Bivak, Brolly, Deštník i s bočnicemi) 

Na této úpravě  jsme se při jednání shodli a pan starosta přislíbil projednání změny v zastupitelstvu Města Poděbrady.

Při  jednání jsme samozřejmě nabídli i spolupráci s MP Poděbrady a PČR Poděbrady Tak jako s Poříčním oddělení PČR  v rámci běžných kontrol rybářské stráže, kdy s jednotlivými složkami, vstoupíme v jednání.

Toto jednání nebylo v žádném případě směřováno na úpravu silničního provozu a vjezdů do míst,  kde jsou platné zákazy vjezdů a jiná omezení.

Za  MO Poděbrady

Předseda MO :                                    Předseda DK :

David Šandor                                     Miloslav Drobný

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je David Šandor. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.